Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

Od 1990 roku Sanet dostarcza sprawdzone rozwiązania instalatorom i hydraulikom. Stawiamy na produkty najwyższej jakości i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Firma Sanet współtworzy Instal Konsorcjum - pierwszą w Polsce ogólnopolską grupę przedsiębiorstw handlowych z branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej. Dzięki szerokiej skali działalności grupy IK możemy zaoferować wyjątkowo atrakcyjne ceny, a dzięki pozostawaniu lokalnym przedsiębiorstwem indywidualnie dopasować warunki współpracy i ofertę do potrzeb klienta.

Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do instalatorów, firm budowlanych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz przedsiębiorstw handlowych. Kompleksowo obsługujemy duże inwestycje budowlane.
Od lat podstawowy asortyment dostępny w naszych hurtowniach stanowią: kotły c.o., grzejniki płytowe oraz łazienkowe, bojlery i podgrzewacze wody, wodomierze, ciepłomierzy, pompy, zawory, rury i złączki, izolacja, armatura sanitarna i systemy kanalizacyjne. Stale reagujemy na potrzeby rynku i rozszerzamy ofertę, m.in. o nowoczesne źródła pozyskiwania energii cieplnej jak kolektory słoneczne czy pompy ciepła.

Obsługę instalatorów zapewniają dwie hurtownie posiadające obszerne zaplecze magazynowe. Nasi pracownicy są do dyspozycji klientów 6 dni w tygodniu w oddziałach w Gdańsku oraz Gdyni. Załogę stanowią specjaliści, posiadający długoletnie doświadczenie w zakresie branży instalacji grzewczych i sanitarnych, gotowi udzielić fachowej i kompetentnej porady. Pomimo ponad dwudziestoletniej obecności na trójmiejskim rynku i wypracowanej pozycji sprawdzonego partnera ciągle rozwijamy naszą działalność i poprawiamy atrakcyjność oferty w myśl zasady, że doskonałość jest osiągalna.

Podstawowym celem jest dla nas dostarczanie klientowi najwyższej jakości produktów i usług. Satysfakcję z współpracy z nami stawiamy na pierwszym miejscu. Nasze wysiłki zostały wielokrotnie docenione w rankingach organizowanych przez prasę (m.in. Gazele Biznesu – Puls Biznesu, Wehikuły Czasu Gazety Prawnej, Firmy Rodzinne Roku Newsweeka), a przede wszystkim przez naszych Klientów, z których większość współpracuje z nami od lat.

więcej informacji: https://www.sanet.ik.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl